.:Dzisiaj jest: 26 września 2017 .:Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji + powiększ .: A A A

.:STOWARZYSZENIA DZIAŁAJĄCE NA TERENIE GMINY TRYŃCZA

STOWARZYSZENIA DZIAŁAJĄCE NA TERENIE GMINY TRYŃCZA

 

I.                   OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

 

LP.

MIEJSCOWOŚĆ

PREZES

NACZELNIK

1.

OSP Głogowiec

Sławomir Mach

Wojciech Bury

2.

OSP Tryńcza

Stanisław Gliniak

Tadeusz Jakubiec

3.

OSP Gorzyce

Zdzisław Chmura

Leszek Flak

4.

OSP Jagiełła

Janusz Kornafel

Józef Drzystek

5.

OSP Ubieszyn

Zdzisław Kulpa

Adam Kasper

6.

OSP Gniewczyna Łańcucka

Jan Sobala

Stanisław Sobala

7.

OSP Gniewczyna Tryniecka

Robert Słysz

Łukasz Rachfał

 

II.                 LUDOWY KLUB SPORTOWY

 

LP.

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA KLUBU

PREZES

1.

Gorzyce

„San Gorzyce"

Marcin Misiło

2.

Jagiełła

„Zorza Jagiełła"

Sławomir Turek

3.

Gniewczyna Łańcucka

„Huragan Gniewczyna'"

Przemysław Górski

4.

Tryńcza

„Wisłoczanka Tryńcza"

Daniel Czupik

 

 

III.              „KRAINA SANU" - LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA

 

LP.

MIEJSCOWOŚĆ

PREZES

1.

Tryńcza

Stanisław Wielgos

 

IV.  CHÓR STOWARZYSZENIE CHÓRALNE CHÓR „CANTILENA” I PRZYJACIÓŁ CZYTELNICTWA"

 

LP.

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA

PREZES

1.

"Tryńcza

„Cantilena"

Marzena Rydzik

 

V.                STOWARZYSZENIE ROZWOJU „WIARA”

 

LP.

MIEJSCOWOŚĆ

PREZES

1.

"Tryńcza

Agnieszka Wiecheć

 

VI.  GNIEWCZYŃSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY
I ROZWOJU

 

LP.

MIEJSCOWOŚĆ

PREZES

1.

Gniewczyna Łańcucka

Władysław Mazur

 

 

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE NIE POSIADAJĄCE OSOBOWOŚCI PRAWNEJ

 

 

I.   KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

 

 

LP.

MIEJSCOWOŚĆ

PRZEWODNICZĄCA

1.

Głogowiec

Katarzyna Kusy

2.

Gniewczyna Łańcucka

Józefa Pelc

3.

Gniewczyna Tryniecka 

Anna Chruściel

4.

Gorzyce 

Dorota Czwakiel

5

Jagiełła

Iwona Lis

6.

Tryńcza

Bernadeta Siemieniak

7.

Ubieszyn

Maria Kluczkowska

8.

Wolka Małkowa

Helena Duży

9.

Wołka Ogryzkowa

Helena Mazur

 

II. STRAŻ GROBOWA – TURKI

 

LP.

MIEJSCOWOŚĆ

KOMENDANT

1.

Gniewczyna Łańcucka

Grzegorz Rybak

2.

Gniewczyna Tryniecka

Robert Słysz

3.

Gorzyce

Marian Gliniany

4.

Jagiełła 

  Stanisław Botwina

5.

Tryńcza 

Ryszard Jędruch

ostatnia edycja: 2 lutego 2016 13:14

Wyróżnienia

Biuletyn

.:OZE

OZE

.:INFORMACJE

INFORMACJE

.:GOSPODARKA ODPADAMI

GOSPODARKA ODPADAMI

.:OSTRZEŻENIA

OSTRZEŻENIA

.:PORTAL MAPOWY

PORTAL MAPOWY

.:STRATEGIA

STRATEGIA

.:Plan Gospodarki

Plan Gospodarki

.:INTERNET DLA 200

INTERNET DLA 200

.:FLIM PROMOCYJNY

FLIM PROMOCYJNY

.:PARTYCYPACJA W PLANOWANIU

PARTYCYPACJA W PLANOWANIU

.:CZYSTE POWIETRZE

CZYSTE POWIETRZE

.:Galeria

.:Facebook




x

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych oraz dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dowiedz się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy: Polityka cookies.